Apie mus
Iš privačios V. Žalio kolekcijos

GUBERNIJOS alaus darykla, veikianti nuo 1665 metų, nuo seno buvo neatsiejama Gubernijos dvaro dalis, kuris tiekė maistą karališkajam dvaro stalui. Tad GUBERNIJOJE tiek alus tiek kiti gaminami maisto produktai buvo tik aukščiausios kokybės. XVII – XIX amžiuje GUBERNIJOS dvaro alaus darykla stovėjo prie centrinio pašto arklių kelio Peterburgas-Berlynas-Paryžius ir jos alus buvo plačiai žinomas visoje Europoje. Istoriniuose metraščiuose minima,  kad 1807 metais Rusijos caras Aleksandras I su šeima, važiuodamas susitikti su Napoleonu Bonapartu Tilžėje, gėrė skanųjį GUBERNIJOS alų.

Iki pat šių dienų GUBERNIJA gali pasiūlyti aukščiausios kokybės alų - tamsųjį, šviesųjį lager ir ale tipo alų pagamintus pagal klasikinę technologiją (nenaudojama padidinto tankio technologija, kai alaus pusgaminis yra skiedžiamas vandeniu). Gaminant alų, stengiamasi išlaikyti senas tradicijas, natūralumo ir autentiškumo dvasią – tiek pasirenkant žaliavas, tiek pagalbines medžiagas, tiek laikantis tradicinių technologijos reikalavimų. Alus gamybai naudojamos kokybiškos žaliavos, įsigyjamos iš laiko patikrintų tiekėjų, darbuotojai – patyrę

ir kompetentingi. Alaus darykla nuo seno garsėjo aukšta alaus kokybe, aludarių patirtimi ir gamybos tradicijomis, tai įrodo parodų apdovanojimai XX a. pradžioje, tiek ir per pastarąjį dešimtmetį gauti tarptautiniai įvertinimai.

Fotografija iš  privačios V. Žalio kolekcijos.

Gubernijos įstatai 1922 m