Diskusija apie karjeros galimybes Šiauliuose

Šiaulių miesto gimnazijų ir kitų mokslo įstaigų vadovai bei karjeros ugdymui specialistai žvarbų rytą rinkosi į „Guberniją“ aptarti su darbo rinka susijusius iššūkius.

Tiesa, prieš tai svečių laukė ekskursija. Vadovų ir pedagogų būreliui aprodyta senus laikus menanti alaus darykla. Jie apžiūrėjo modernias talpas, kuriose bręsta ir savo charakterį formuoja alus, aplankė istorinius rūsius. Iš rūsių ekskursantai ir jų vadovai patraukia į išfasavimo barą, kur nenutrūkstama eilute keliaujantys buteliukai pripildomi gėrimais ir puošiami etiketėmis. O vėliau – į erdvią salę, kurioje laukia užkandžiai ir gaivi gira bei „Go green“ sulčių gėrimai. Čia buvo pasidalinta mintimis apie vietinės darbo rinkos poreikius ir ugdymo įstaigų iššūkius.

„Gubernija“ yra viena iš dešimties miesto įmonių, kurios įsijungė į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų inicijuotą į renginių ciklą „Karjerai renkuosi Šiaulius“. Renginių metu skatinamas dialogas tarp švietimo įstaigų ir įmonių, siekiant sužinoti, kuo kvėpuoja Šiaulių regiono pramonė, kokių darbuotojų trūksta.

 

 

Pasižymėkite pastovią nuorodą.