NATO pajėgų integravimo vieneto štabo vizitas GUBERNIJOJE

Šiauliuose visą dieną viešėjo NATO atstovai. NATO vadavietės atstovai Šiauliuose prisistatė visuomenei, studentams ir moksleiviams, verslo atstovams, supažindino su verslo galimybėmis. Dienos pabaigoje užsuko į seniausią alaus daryklą Lietuvoje.

Ką veikia NATO vadavietė ir NATO pajėgų integravimo vieneto štabas Lietuvoje? Atsakymą į šį ir daugiau klausimų turėjo galimybę išgirsti visi šiauliečiai – nuo Šiaulių universiteto , kolegijų ir mokyklų bendruomenės iki verslo ir pramonės bei valdžios atstovų.

Karininkai visą dieną viešėjo Šiauliuose ir siekė pristatyti bendruomenei NATO pajėgų integravimo vienetų tikslus ir uždavinius reaguojant į kintančią saugumo aplinką, aktyvinti bendravimą su gyventojais aptariant bendrus gynybos tikslus, skatinti tarpusavio supratimą.

Lietuvos karininkai sako, kad NATO labai svarbus bendradarbiavimas su verslo įmonėmis, kurių pagalba būtų gyvybiškai svarbi priimant pastiprinimą į Lietuvą.

Pasak Šiauliuose įsikūrusių verslo įmonių atstovų, tokie tiesioginiai susitikimai su NATO atstovais leidžia tikėtis perspektyvų ir rezultatyvaus bendradarbiavimo.

Renginio įspūdžiai – nuotraukų galerijoje

Pasižymėkite pastovią nuorodą.