Seniausia Lietuvoje alaus darykla kviečia atrasti Šiaulių kraštą

Išvykų sezono metu alaus darykla „Gubernija“ ragins iškylautojus kiekvieną savaitgalį atrasti naujas ir netikėtas Šiaulių miesto bei regiono vietas. Specialaus projekto „Atrask su „Gubernija“ metu šiauliečiai ir šį rajoną gerai pažįstantys miesto svečiai kviečiami kurti geriausių kelionių maršrutų Šiaulių regione rinkinį.

Pasak įmonės generalinės direktorės Vijoletos Dunauskienės, „Gubernijos“ kaip seniausios alaus daryklos Lietuvoje tikslas – sukurti kelionių maršrutų rinkinį ir taip prisidėti prie turizmo skatinimo Šiaulių regione. V. Dunauskienės teigimu, maršrutų rinkinys turėtų būti ne tik informatyvus, bet ir paprastas naudoti bei patrauklus kiekvienam kelionių mėgėjui.

„Šiauliuose ir miesto apylinkėse gausu lankytinų vietų: istorinių paminklų, vaizdingų panoramų, iškyloms tinkamų ežerų pakrančių. Norime, kad mūsų miesto gyventojai ir svečiai dažniau dairytųsi naujovių savo kaimynystėje ir ieškotų neatrastų vietų būtent čia“, – teigia „Gubernijos“ generalinė direktorė.

Idėją palaiko ir Šiaulių miesto Turizmo informacijos centras, kurio direktorės Rūtos Stankuvienės teigimu, ateityje ji gali virsti ir didesniais projektais.

„Papildoma informacija apie lankytinas vietas padės geriau pažinti Šiaulius ir gyventojams, ir čia užsukusiems svečiams. Mielai prisidėsime prie šios iniciatyvos ir neabejojame, kad ateityje jos geografija gali išsiplėsti ir už Šiaulių krašto ribų“, – teigia R. Stankuvienė.

Dar viena svarbi projekto idėja, sako „Gubernijos“ generalinė direktorė, yra tai, kad maršrutų rinkinį kurs patys šiauliečiai ir rajono gyventojai, dalindamiesi įspūdžiais apie savo pamėgtas iškylų vietas ir jau išmėgintus kelionių maršrutus Šiaulių apylinkėse.

„Manome, kad vietos gyventojai geriausiai pažįsta savo miestą, todėl sukursime erdvę, kur jie galės teikti maršrutų pasiūlymus, dalintis patarimais ir pastebėjimais apie keliones Šiaulių krašte. Bendromis jėgomis kartu su miestiečiais mėginsime sukurti paprastą ir aikškų kelionių gidą, kuris leis naujai pažvelgti į savo miestą“, – sako V. Dunauskienė.

Visi norintys prisidėti prie iniciatyvos dalintis savo kelionių Šiauliuose ir miesto apylinkėse įspūdžiais yra kviečiami socialiniame tinkle „Facebook“, kur kiekvienas gali dalyvauti specialiuose konkursuose ir teikti maršrutų pasiūlymus.

AB „Gubernija“ yra seniausia Lietuvoje veikianti įmonė ir seniausia šalies alaus darykla, išaugusi iš dvaro bravoro. Šiemet AB „Gubernija“ mini 350 metų jubiliejų. Šiauliuose veikiančioje alaus darykloje puoselėjamos senosios tradicijos, natūralumo ir autentiškumo dvasia. Gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, o alaus daryklos darbuotojai – patyrę ir profesionalūs specialistai. Įmonėje dirba 178 darbuotojai. Savo gaminius įmonė eksportuoja į Amerikos ir Afrikos žemynus, Vokietiją, Lenkiją, Didžiąją Britaniją, Airiją, Latviją, Estiją, Rusiją.

Pasižymėkite pastovią nuorodą.