V. Dunauskienė: „Gera ten, kur esame mes“

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas šiauliečius suburs bendrai nuotraukai „Šypsokis, Saulės mieste!“ Nuotrauką miestui dovanojančios seniausios alaus daryklos Lietuvoje „Gubernija“ generalinė direktorė Vijoleta Dunauskienė sako visada nustembanti išgirdusi klausimą „Kodėl verta gyventi Šiauliuose?”

V. Dunauskienė įsitikinusi, kad posakį, bylojantį apie gėrį, esantį ten, kur mūsų nėra, reikėtų apversti aukštyn kojom. Esą širdžiai brangus kampelis yra būtent tas, kuriame esi. Ir nesvarbu, ar gatvės blizga iš tolo, ar yra apdulkėjusios nuo dungsinčių automobilių, ir ar jomis kulniuoja besišypsantys moksleiviai, ar į darbą pėdina susirūpinę žmonės.

„Nesvarstau – ar Šiauliuose gyventi verta. Šiauliai – tai mano miestas, tai mano namai “, – pabrėžia alaus daryklos generalinė direktorė.

„Negaliu būti objektyvi, nes vertinti savo namus sudėtinga. Tačiau norisi juos nuolat puoselėti, tobulinti, švarinti ir šviesinti. Lygiai taip pat – ir miestą. Todėl ir kviečiame burtis su gera nuotaika, šypsotis ir švęsti laisvę“, – sako V. Dunauskienė.

Kovo 11-ąją Prisikėlimo aikštėje pakėlus vėliavą ir sugiedojus himną unikalioje fotografijoje įamžinti galės visi, norintys būti miesto istorijos dalimi. Savo sprendimą prisidėti prie bendros nuotraukos „Šypsokis, Saulės mieste!“ seniausia alaus darykla Lietuvoje „Gubernija“ grindžia nuolatiniu dėmesiu Šiaulių miestui.

„350 metų jubiliejų mininčios alaus daryklos ištakos ir ankstyvoji raida yra glaudžiai susijusios su Šiaulių miesto istorija. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną rengiama iniciatyva taps renginių pradžia, kuriais šiemet ruošiamasi šiauliečiams priminti apie išskirtinę „Gubernijos“ ir Šiaulių miesto draugystę bei istoriją“, – teigia V. Dunauskienė.

Socialinės atsakomybės projektai – svarbi alaus daryklos „Gubernija“ kuriamo verslo kultūros ypatybė. Dalis uždarbio nuolat skiriama labdarai ir paramai. Daugybę metų alaus darykla yra įvairių socialinių, kultūros bei verslo renginių, sporto globėja ir rėmėja. Bendrovės paramos planuose nuolat atsiduria švietėjiškos ugdymo programos bei mokslo ir meno įvykiai.

Pasižymėkite pastovią nuorodą.